Brīvdabas pasākumu afiša šovasar

Tā kā mums, iDEA HOUSE events pasākumu organizatoriem, vasara ir rudens sezonas plānošanas laiks, esam apkopojuši pasākumus, ko iesakām apmeklēt jūlijā un augustā. Vasara ir īstais laiks, lai izbaudītu brīvdabas pasākumu – koncertu un kino – lielisko atmosfēru.

 

Baltijas bundzinieku samits 2017

 

 

9. jūlijā Rīgā, Grīziņkalnā notiks Baltijas bundzinieku samits. Tas ir vienīgais bundzinieku saiets, kura laikā, visas dienas garumā notiek dažādas bundziniekiem saistošas aktivitātes, taču kulminācija ir vakara koncerts, kurā bundzinieki sinhroni izpilda dažādus ritmus un dziesmas.

 

Brīvdabas koncerts K.K. fon Stricka villā

 

 

12. jūlijā K.K. fon Stricka villas dārzā uzstāsies grupa "Franco Franco", kas guvusi fanu un kritiķu atzinību par 2016.gada izskaņā izdoto albumu "Moon + Light", kas nominēts "Zelta Mikrofons" balvai kā labākais alternatīvās vai indīpopa mūzikas albums.

 

 

Brīvdabas kino Rīgā

 

 

Spīķeru kvartāls sadarbībā ar kino projektu Spektrs izziņojis jauno brīvdabas kino vakaru sezonu. Šogad kino vakaru tēma „Pasaules kino kaleidoskops”. 13. jūlijā skatāma filma “Vilnis”, savukārt 3. augustā – filma “Gausie rietumi”.

 

Dikļu pils sajūtu festivāls

 

 

8. jūlijā Dikļu pilī notiks ceturtais Mūzikas minifestivāls – tas būs krāšņs mūzikas notikums, kas papildināts ar gastronomisko baudījumu, par ko rūpēsies divi izcili šefpavāri visas dienas garumā.

 

Klasiskās mūzikas festivāls "Sensus"

 

 

No 12. līdz 15. jūlijam Liepājā un Ventspilī norisināsies pirmais klasiskās mūzikas festivāls „Sensus“, kurā piedalīsies Berlīnes filharmoniķu, Amsterdamas Concertgebouw un citu labāko Eiropas simfonisko orķestru vadošie mūziķi – nozīmīgāko starptautisko izpildītājmākslinieku konkursu laureāti. Līdzās vairākiem kamermūzikas koncertiem festivāla viesi klausītājiem piedāvās divus simfoniskās mūzikas koncertus, kurus vadīs diriģents Karels Marks Šišons.

 

Brīvdabas koncerti Kalnciema kvartālā

 

 

Klausītājiem iemīļoti kļuvuši arī brīvdabas koncerti Kalnciema kvartālā, kas notiek katru ceturtdienu atjaunoto koka namu pagalmā. Koncertos uzstājas pašmāju indie, alternatīvā roka, džeza un citas mūzikas grupas, klasiskās mūzikas un folkloras izpildītāji, kā arī viesmākslinieki no ārvalstīm. Piemēram, 20. jūlijā būs dzirdama DJ trio Apeiron Crew -Kopenhāgenā dibināts dāmu DJ trio, ko pārstāv Sāra Svanholma un Simona Ūstere un Emma Bleika no Skotijas.

 


Starptautiskie Siguldas opermūzikas svētki

 

 

25. reizi krāšņās Siguldas pilsdrupu estrādē no 28. līdz 30. jūlijam norisināsies tradicionālie Siguldas Opermūzikas svētki, kuros, kā ierasts, būs iespēja dzirdēt gan Latvijas, gan pasaules izcilākos operdziedātājus.

 

Kamermūzikas festivāls “Sansusī 2017”

 

 

No 7. līdz 13. augustam Aknīstes novadā, vairs neeksistējoša ciema "Susēja" bijušās pagastmājas pagalmā un blakus mežiņos un cirsmās norisināsies alternatīvais kamermūzikas festivāls “Sansusī”.

 

Rīgas svētku ieskaņas koncerts ''Sapnis vasaras naktī''

 

 

18. augustā Vērmanes dārzā Rīgas svētkus ieskandinās orķestris "Rīga" diriģenta Valda Butāna vadībā, atskaņojot Johana Štrausa mūzikas un populāru operu fragmenusi brīvdabas koncertā kopā ar izciliem latviešu solistiem - Dināru Rudāni, Ingu Šļubovsku-Kancēviču, Andri Ludvigu, Rihardu Mačanovski.

 

Lai krāšņa vasara!

 

 

 

 

Please reload

Meklēt pēc atslēgvārdiem
Please reload

Arhīvs
Please reload

CONTACT US

​​Office: +371 26824428

Rīga: Rūpniecības iela 30,

Valmiera: Purva iela 12A.

info@ideahouse.lv

CREDENTIALS

SIA IDEA HOUSE

Address: Hospitāļu 36-18,Rīga, LV1013

Reg nr.: 40103265647
VAT nr.: LV40103265647
Bank: AS Swedbank
SWIFT: HABALV22
Konts: LV33HABA0551027209184

FOLLOW US HERE