top of page

Apvienojas DIGITAL un MĀRKETNĪCAS EKSPERTU DIENA


Pirmo reizi Latvijā, apvienojoties diviem nozares nozīmīgākajiem pasākumiem - ikgadējām konferencēm DIGITAL (notiek kopš 2010. gada) un MĀRKETNĪCAS EKSPERTU DIENA (notiek kopš 2013. gada) - norisināsies Rīgas Mārketinga Nedēļa. Tas būs 5 dienu pasākums, kurā ar prezentācijām konferencēs, semināros un paneļdiskusijās uzstāsies vairāk kā 50 nozares profesionāļi kā no Latvijas, tā citām valstīm. Rīgas mārketinga nedēļas ietvaros notiks arī vērienīgā konference - LOOP. Kādēļ esam nolēmuši apvienoties?“Pirmais solis mums bija apzināties, ka esam uz viena viļņa par skatījumu uz pasākumiem Latvijā mārketinga nozarē. Kad nolēmām apvienoties un kopīgiem spēkiem veidot ko jaunu ar lielāku pienesumu, sapratām, ka uz gadu gaitā iegūtās pieredzes pamata būtu tikai loģiski veidot veselu pasākumu kopumu. Ir semināri, konferences, divu dienu konferences, taču tas ierobežo izpausmes iespējas. Veidojot Rīgas Mārketinga Nedēļu, mēs spējam piedāvāt unikālu platformu gan apmeklētājiem, gan partneriem, kurā izpausties un attīstīties, satikt līdzīgi domājošos un veidot sadarbības,” atzīst MĀRKETNĪCA projekta vadītāja Anna Kriškāne.


Radošās digitālā satura mārketinga aģentūras New Black vadītājs Artūrs Mednis stāsta: “Ar MĀRKETNĪCAS organizatoriem labas attiecības man bija izveidojušās jau sen - pēdējos četrus gadus esmu moderējis IDEA HOUSE events organizēto MĀRKETNĪCAS EKSPERTU DIENU. Pēc New Black dalības Mārketnīcas viesistaba pavasara pasākumā mēs sākām runāt, ka būtu nepieciešams Latvijā izveidot kaut ko vienu un vēl lielāku, kā līdz šim esam to darījuši. Konference DIGITAL pastāv jau 7 gadus, ir laiks kaut ko mainīt, spert nākošo soli. Arī MĀRKETNĪCAI ir izveidojies savs stabils formāts un klientu loks, taču potenciāls ir lielāks. Bet pats galvenais - mēs sapratām, ka domājam līdzīgi.”


Rīgas Mārketinga Nedēļas organizatoru mērķis ir izveidot THE pasākumu mārketinga ekspertiem, kuri tiecas pēc aktuālā un ir gatavi pieņemt lēmumus un rīkoties, lai būtu kompetenti sava jomā gan kā zīmols, gan piedāvājot savu produktu klientam. Lielākā projekta vērtība ir tāda, ka pie tā strādā cilvēki, kas tam tic un tiecas Rīgas Mārketinga Nedēļu izveidot patiesi vērtīgu un interesantu. Tieši tāpēc IDEA HOUSE events kopā ar New Black apvieno spēkus, lai šī gada oktobra beigās liktu pamatus ikgadējai Rīgas Mārketinga Nedēļai un konferencei LOOP.


Šobrīd tiekamies ar pasākuma partneriem, uzrunājam ekspertus, lektorus un veidojam programmu, ko sāksim izziņot jau no jūlija. Esam arī izveidojuši Facebook lapu, kurā ziņosim jaunumus par Rīgas Mārketinga Nedēļu.Kontakti:


Anna Kriškāne

iDEA HOUSE events

anna@ideahouse.lv

26769680Artūrs Mednis

NEW BLACK

arturs@newblack.lv

26545662


#konference #pasakums

Meklēt pēc atslēgvārdiem
No tags yet.
Arhīvs
bottom of page