top of page

Pīters Fisks: Eiropā jāveido 21. gadsimta biznesa stāsts


“Dānijas sirds Odense, Hansa Kristiana Andersena dzimtene un šobrīd Eiropas vadošais robotikas mezgls ir perfekta vieta, lai izpētītu nākotni – uzrakstītu 21. gadsimta biznesa stāstu,” ir pārliecināts bestselleru autors un pasaules līmeņa eksperts biznesa stratēģijās Pīters Fisks. Odensē šī gada 9.-10. maijā norisināsies viens no prestižākajiem Eiropas biznesa nozares pasākumiem – Eiropas biznesa forums 2017, un Pīters Fisks kopā ar pasaulē atzītāko biznesa domātāju platformu “Thinkers 50” ir šī foruma iniciators.


Kāds ir galvenais platformas "Thinkers50 Europe" mērķis?


"Thinkers50 Europe" strādā ar pasaulē atzītākajām vadības metodēm un idejām, pastāvīgi meklējot jaunus, efektīvus un praktiskus konceptus, kas palīdz transformēt biznesu un tirgu, un veicināt uzņēmumu izaugsmi. Šīs metodes saistītas ar šādiem faktoriem: jaunas darba kārtības izveidi biznesa attīstībai, sākot no jaunākajām tehnoloģijām līdz sociālajam progresam, izpratni par jauno kārtību, migrāciju un populismu, robotiem un cilvēci, un aktuālāko pieeju stratēģijas izstrādei un inovāciju ieviešanai.


"Thinkers 50" platforma nodrošina kontaktu iespējas ar Eiropas un pasaules atzītākajiem biznesa līderiem un domātājiem, lai kopīgi strādātu pie būtiskiem jautājumiem biznesā, veidotu jaunas attiecības un iedvesmotu uzņēmumu līderus.


Kurus lektorus un tematus Eiropas biznesa forumā nedrīkst laist garām?


Mūsdienās biznesa līderi saskaras ar tādiem izaicinājumiem kā nemitīgi mainīgais tirgus, tehnoloģiju straujā attīstība, sociālā un politiskā nenoteiktība. Idejas var mainīt pasauli, bet izdarīt pareizos lēmumus nav viegli. Tādēļ, veidojot forumu, esam uzrunājuši pasaules top klases ekspertus – atzītāko biznesa domātāju pasaulē - profesoru Maikls Porters (Michalel Porter), biznesa līderi Nr. 1 pasaulē - Lars Rībens Sorensens (Lars Rebien Sorensen) un atzītāko vadības treneri pasaulē Maršalu Goldšmitu (Marshall Goldsmith).


Jāuzsver, ka šī pasākuma formāts nebūs visiem ierastā konference. Forums būs provokatīvs, interaktīvs, kopīgu spēku apvienojošs un iedvesmojošs. Mēs to saucam par “The Davos of Business Thinking” – divas dienas ar vislabākajām idejām, biznesa tīklošana un fokusēšanos uz praktisku iesaisti.


Kam un kāpēc vajadzētu apmeklēt Eiropas biznesa forumu 2017?


Aicināti visi interesenti, bet īpaši noderīgs šis forums būs uzņēmējiem, investoriem, stratēģijas, inovāciju un pārmaiņu nākotnes līderiem.


Kas Jums šķiet pats aizraujošākais un vērtīgākais Eiropas biznesa foruma norisē?


Dānijas sirds Odense, Hansa Kristiana Andersena dzimtene un šobrīd Eiropas vadošais robotikas mezgls ir perfekta vieta, lai izpētītu nākotni – lai uzrakstītu 21. gs. biznesa stāstu. Es vadīšu šo pasākumu un palīdzēšu dalībniekiem izzināt labāko jauno domāšanas veidu, savienošu akadēmisko teoriju ar praktiskiem rīkiem globālā un vietējā kontekstā.


"Thinkers50" Eiropas biznesa forums apvienos Eiropas uzņēmējdarbības līderus un veicinās jaunas biznesa idejas – tai skaitā no pasaules top biznesa domātājiem, biznesa līderiem un treneriem.

Idejas var mainīt pasauli, bet pierādīt jēgu šīm izmaiņām, izveidot jaunas stratēģijas un likt tām strādāt nav viegli. Patiesībā viss, kas Jums mācīts biznesa augstskolās, iespējams, jau ir mainījies. Tādēļ pat aizņemtākajam uzņēmuma vadītājam, kvalificētākajam un pieredzes bagātākajam līderim arvien vajadzīgs laiks, lai padomātu, veidotu jaunus sakarus un izpētītu, kur un kā labāk darboties tālāk.


Izstrādājot foruma programmu, esam mēģinājuši ieviest labākās idejas, jaunas perspektīvas, paplašināt redzējumu, kā arī praktisko pielietojumu. Mēs esam arī izstrādājuši kopīgas darba sesijas, kur ikviens dalībnieks varēs dalīties pieredzē - tā tiks apkopota un izplatīta globāli. Daudz enerģijas, nekādu aplamību, iedvesma, praktiski un noderīgi stāsti.


#intervija #konference #stāsts

Meklēt pēc atslēgvārdiem
No tags yet.
Arhīvs
bottom of page