top of page

Gūsti iedvesmu jaunajam 2017. gadam MĀRKETNĪCAS EKSPERTU DIENĀ!


IDEA HOUSE events 2017. gadu uzsāks ar ikgadējo konferenci MĀRKETNĪCAS EKSPERTU DIENA 12. janvārī, kas jau ceturto gadu pulcēs vadošos Latvijas un ārvalstu reklāmas, mārketinga un sabiedrisko attiecību ekspertus. Šogad fokusēsimies uz aktualitātēm nozarē un labo praksi trīs zālēs – “Klients”, “Produkts” un “Radošums”.


Pasākums ir unikāls ar plašo tēmu loku, kas tiks apskatītas uz trīs paralēlām zālēm, dodot iespēju dalībniekiem pašiem veidot savu konferences programmu un apgūstot 3x lielāku pasākuma pieredzi. Zālē “Klients” galvenais uzsvars tiks likts uz klientu attiecību pilnveidi un uzturēšanu, savukārt zālē “Produkts” runāsim par produkta attīstībai nozīmīgiem stūrakmeņiem – kā produktu “iepakot” un kā izstāstīt stāstu, kas spēj uzrunāt patērētāju. Zāles “Radošums” programma veidota sadarbībā “Techchill Baltics”, vadošo tehnoloģiju un start-up konferenci Baltijā.


Plašais Mārketnīcas Ekspertu Dienas tēmu loks būs atbilstošs gan B2B gan B2C uzņēmumiem, kā arī mazajiem un start-up uzņēmumiem. Konferencē uzstāsies gan vietējā mēroga mārketinga un komunikācijas dižgari, gan nozares ārzemju pārstāvji start-up un reklāmas jomā. Tostarp, Taxify līdzdibinātājs Martin Villig, Lietuvas jauno reklāmistu skolas “The Atomic Garden” pasniedzējs un radošais direktors Antonio Bechtle, Lietuvas reklāmas aģentūras "Milk" radošais direktors Jānis Milzarājs, stratēģis Kristaps Siliņš (White Label, McCANN Riga), pārliecinošo prezentāciju eksperts Kristaps Pētersons. Pasākumu atklās "Skudras metropole" vadītāja Gundega Skudriņa ar lekciju par radošumu, iedvesmu un uzdrīkstēšanos. Pasākuma moderators jau ceturto gadu būs “New Black” vadītājs Artūrs Mednis.


Konference MĀRKETNĪCAS EKSPERTU DIENA notiks Tallink Hotel Riga, Elizabetes ielā 24.


#radošums #pasakums #mārketings

Meklēt pēc atslēgvārdiem
No tags yet.
Arhīvs
bottom of page