top of page

JAUNĀ PASĀKUMU SEZONA IR ATKLĀTA


Ja citiem gads iesākas ar janvāri, tad konferenču organizatoriem gads iesākas ar vasaras vidu, ko sagaidījām jūlijā. Jauns gads, jauni pasākumi, aktuālas tēmas, aizraujoši lektori, lieliska atmosfēra un augsta līmeņa organizācija – tas viss tiek nodrošināts iDEA HOUSE events organizētos pasākumos.


Strādājot konferenču, pasākumu organizēšanas biznesā jau 12 gadus un veidojot iDEA HOUSE events zīmolu jau 7 gadus, mēs zinām, kas ir svarīgākās vērtības Jums – mūsu klientiem: 1.ATTIECĪBU VEIDOŠANA BALSTOTIES UZ PIEREDZI – ar jau esošiem klientiem un potenciāliem klientiem. 2. JŪSU PR UN ZĪMOLA TĒLS – nostiprināt atpazīstamību, reputāciju un pozīciju tirgū. Mūs raksturo Meijas Endželu teiktais: “Cilvēki aizmirsīs, ko Jūs teicāt, cilvēki aizmirsīs to, ko Jūs paveicāt, bet cilvēki nekad neaizmirsīs, kā Jūs likāt viņiem justies.” Tieši tādēļ mūsu mērķis ir nodot stāstu pasākuma apmeklētājiem caur pozitīvu pieredzi un sniegt iedvesmu jaunu ideju radīšanai. Uz drīzu tikšanos,” tā Unda Krieviņa, iDEA HOUSE events vadītāja un īpašniece.


Arī mūsu klienti sajūt un novērtē šīs vērtības:


Ar iDEA HOUSE events sadarbojamies jau trešo gadu un ar katru gadu profesionālisms un pasākumu līmenis aug. iDEA HOUSE events vienmēr var ieteikt labāko risinājumu.

iDEA HOUSE events rada trendus – no viņiem var smelties idejas!” (Nadežda Ježova, Colliers International Latvia mārketinga koordinatore).


Sadarbojamies ar iDEA HOUSE events jau 4.gadu un novērtējam šo pieredzi tikai ar vispozitīvāko atzīmi.

Zinām, ka varam paļauties uz šo partneri, jo iDEA HOUSE events ir kļuvis jau par kvalitātes zīmi pasākumu organizēšanā Latvijā!” (Jekaterina Černobrovaja, 1188 zīmola vadītāja).


PASĀKUMI 2016./2017.GADĀ


Platforma “VIEDA DARBA VIETA”

Izveidota 2016. gadā ar mērķi diskutēt par darba videi, darbiniekiem un darba devējiem veltītiem jautājumiem, aktualizēt pārmaiņas savstarpējā sadarbības modelī.

2016. gadā tiek organizēti divu veidu pasākumi:

  • simpozijs: VIEDA DARBA VIETA

  • ikmēneša plenēru cikls: VIEDA DARBA VIETA

AUDITORIJA - vairāk kā 200 uzņēmumu vadītāji, personāla, mārketinga un PR vadītāji no dažādiem uzņēmumiem un valsts iestādēm.

Seko informācijai www.viedadarbavieta.lv vai Facebook lapā šeit
Platforma “MĀRKETNĪCA”

Izveidot 2012.gadā, lai mārketinga, reklāmas un komunikācijas speciālistiem piedāvātu vienotu platformu pieredzes, informācijas un kontaktu apmaiņai.

2016. gadā tiek organizēti 2 pasākumu cikli:

  • MĀRKETNĪCAS VIESISTABA

  • MĀRKETNĪCAS EKSPERTU DIENA

Seko informācijai www.marketnica.lv vai Facebook lapā šeit


MĀRKETNĪCAS VIESISTABA

PAR PASĀKUMU - reizi mēnesī četrās pavasara pēcpusdienās eksperti diskutē par nozares aktualitātēm, dalās pieredzē un akcentē jaunākās tendences. Tā ir lieliska iespēja satikt kolēģus un nozares ekspertus, uzzināt aktuālo, mācīties no reāliem piemēriem un iedvesmoties jaunu virsotņu sasniegšanai.

Šajā sezonā kopā ar aģentūras WRONG vadītāju Arti Krilovu un citiem ekspertiem veidosim diskusiju un iepazīsim digitālā mārketinga trendus. ​ ​Šajā rudens sezonā tiksimies 3 pasākumos, kuros piedāvātā programma tiek pagarināta un aktīvās diskusijās pavadīsim pusi dienas no plkst. 14:00 - 18:00.

AUDITORIJA - vairāk kā 350 mārketinga un komunikācijas vadītāji un speciālisti no dažādiem uzņēmumiem, aģentūrām un valsts iestādēm.


MĀRKETNĪCAS EKSPERTU DIENA

PAR PASĀKUMU – jau ceturto gadu konference piedāvās trīs paralēlās telpās klausīties nozares profesionāļu pieredzē, padomos un stāstos, dalībniekiem veidojot pašiem savu konferences programmu. 20 aktuālas tēmas un augsta līmeņa eksperti no dažādām valstīm dalīsies savā pieredzē, idejās, pētījumos un jaunākajos trendos mārketingā un komunikācijā.

AUDITORIJA - vairāk kā 200 mārketinga un PR vadītāji un speciālisti no dažādiem uzņēmumiem, aģentūrām un valsts iestādēm.BALTIC REAL ESTATE LEADERS FORUM 2016

PAR PASĀKUMU – jau piekto gadu konference pulcēs vadošos nekustamā īpašuma speciālistus, investorus un citu nozaru ekspertus no Baltijas valstīm un Eiropas. Dalībnieki dalīsies pieredzē nekustamo īpašumu jomā, iepazīstinot ar jaunākajām tendencēm un problemātiku nekustamo īpašumu tirgū.

AUDITORIJA - vairāk kā 350 nekustamo īpašumu speciālisti, tirgus līderi, finanšu jomas pārstāvji, juristi, investori, valsts un pašvaldību pārstāvji, uzņēmēji un žurnālisti.

Seko informācijai www.BRELforum.lv un piesakies pasākumam Facebook šeitRIGA COMM BUSINESS INNOVATION CONFERENCE

PAR PASĀKUMU – programmā ietvertas aktuālākās biznesa tendences pasaulē, apskatot, kā turpmāk pelnīs veiksmīgākie uzņēmumi, efektīvāk organizējot biznesa infrastruktūru, ieviešot jaunus biznesa modeļus, veidojot komunikāciju ar nākamās paaudzes darbiniekiem un klientiem.

AUDITORIJA - vairāk kā 180 biznesa līderi, vadītāji, mārketinga, pārdošanas un biznesa attīstības vadītāji, speciālisti.

Seko informācijai www.bic.rigacomm.com un piesakies pasākumam Facebook šeitTHE BEST OF GLOBAL DIGITAL MARKETING SHOW

PAR PASĀKUMU - programma piedāvā ieskatu labākajās digitālā mārketinga kampaņās no pasaulslaveniem zīmoliem. Tiek aptvertas visas digitālā mārketinga šķautnes. Visi apskatītie pētījumi tiek analizēti ar piemēriem no radošā darba, video intervijām ar klientiem un uzņēmumu aģentūrām.

AUDITORIJA - vairāk kā 150 mārketinga vadītāji un speciālisti no dažādiem uzņēmumiem, aģentūrām un valsts iestādēm.

Seko informācijai www.best-marketing.eu


Darbs ar šiem pasākumiem nebeidzas, turpinām izstrādāt jaunus pasākumus, projektus un apmācības. Viss jaunākais atrodams mūsu Facebook lapā un mājas lapā www.ideahouse.lv.
Novēlam ražīgu vasaru un uz drīzu tikšanos!


 

iDEA HOUSE events ir pilna servisa pasākumu organizēšanas uzņēmums. Tajā apvienojas profesionāli projektu vadītāji ar vairāku gadu pieredzi nacionālu un starptautisku konferenču, semināru un apmācību organizēšanā. iDEA HOUSE Events ir end-to-end MICE uzņēmums.#pasakums #stāsts #konference #ideja

Meklēt pēc atslēgvārdiem
No tags yet.
Arhīvs
bottom of page