7 nozīmīgi faktori pasākuma norises vietas izvēlei

Foto: www.pixabay.com

 

Viens no būtiskākajiem lēmumiem, kas pasākuma organizatoram ir jāpieņem, ir saistīts ar veiksmīgu norises vietas izvēli. Pasākuma vieta spēj uzburt īpašu un tikai pasākumam raksturīgu atmosfēru, veidot dalībnieku asociācijas un sajūtas, lielā mērā ietekmējot pasākuma galarezultātu. Un tādēļ – kas būtu jāzina un jāņem vērā pirms nozīmīgās izvēles veikšanas?

 

Pasākuma budžets

 

Lai kādas nebūtu pasākumu organizatoru vēlmes grandiozas un oriģinālas norises vietas izvēlē, pats būtiskākais faktors tomēr ir pasākumam atvēlētais budžets, no kā tiešā mērā atkarīga vietas izvēle.

 

Pasākuma mērķis un formāts

 

Liela mēroga konference svinīgā gaisotnē vai mājīga diskusija pie apaļajiem galdiem? Katra pasākuma mērķis un formāts būtiski atšķiras, tādējādi ietekmējot arī norises vietas specifiku. Pirms izvēlēties pasākuma norises vietu, kopā ar klientu jādefinē klienta vajadzības un pasākuma mērķis, ar kādu dalībnieki tiek sapulcināti, kā arī tā formāts. Tas daudz vieglāk palīdzēs izprast norises vietai nepieciešamo specifiku, ietilpību un atmosfēru.

 

Tehniskais nodrošinājums un apstākļi

 

Tāpat ļoti būtisks faktors ir vietas tehniskā nodrošinājuma iespējas – vai telpā ir pietiekošs apgaismojums, vai tajā ir ierīkota ventilācijas sistēma, vai iespējams nodrošināt skaņas aparatūru, vai pieejams ekrāns prezentāciju norisei? Kā arī, vai norises vietā pieejams restorāns dalībnieku pusdienu pauzei? Tie ir tikai daži jautājumi, kas jāuzdod sev un vietas administratoram, lai izprastu, ar ko nāksies rēķināties tālākajā pasākuma plānošanas procesā.

 

Atrašanās vieta un vides pieejamība

 

Nedrīkst aizmirst arī par pasākuma telpas atrašanās vietu – vai tai viegli piekļūt gan ar sabiedrisko transportu, gan ar personīgo auto? Vai tuvumā atrodas autostāvvieta, un vai apkārtējā vide ir pieejama arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām?

 

Reputācija

 

Pasākuma organizatoram noteikti svarīga ir ne tikai paša pasākuma, bet arī tā norises vietas reputācija. Vai par šo vietu esi dzirdējis labas atsauksmes no citiem klientiem un pasākumu organizatoriem? Vai viesi ir jutušies ērti un patīkami? Ievāc informāciju un atsauksmes, apjautāties paziņām vai kolēģiem – tas noteikti palīdzēs un sniegs Tev pirmo iespaidu, kādas sajūtas potenciāla pasākuma norises vieta rada apkārtējos.

 

Klientu serviss

 

Vai pasākuma vieta nodrošina atbilstošu klientu servisu Tava pasākuma specifikai? Vai personāls ir profesionāls un atsaucīgs, ar kuru būs patīkami sadarboties gan Tev kā organizatoram, gan pasākuma dalībniekiem?

 

Drošība

 

Tāpat nenoliedzami būtisks faktors, kas ietver ne tikai vietas drošību, attiecīgu personālu, bet tādus aspektus kā drošības durvis un limitētu piekļuvi tikai pasākuma dalībniekiem, piemērotā vietā ierīkotas garderobes un tamlīdzīgi.

Please reload

Meklēt pēc atslēgvārdiem
Please reload

Arhīvs
Please reload

CONTACT US

​​Office: +371 26824428

Rīga: Rūpniecības iela 30,

Valmiera: Purva iela 12A.

info@ideahouse.lv

CREDENTIALS

SIA IDEA HOUSE

Address: Hospitāļu 36-18,Rīga, LV1013

Reg nr.: 40103265647
VAT nr.: LV40103265647
Bank: AS Swedbank
SWIFT: HABALV22
Konts: LV33HABA0551027209184

FOLLOW US HERE