top of page

7 nozīmīgi faktori pasākuma norises vietas izvēlei


Foto: www.pixabay.com

Viens no būtiskākajiem lēmumiem, kas pasākuma organizatoram ir jāpieņem, ir saistīts ar veiksmīgu norises vietas izvēli. Pasākuma vieta spēj uzburt īpašu un tikai pasākumam raksturīgu atmosfēru, veidot dalībnieku asociācijas un sajūtas, lielā mērā ietekmējot pasākuma galarezultātu. Un tādēļ – kas būtu jāzina un jāņem vērā pirms nozīmīgās izvēles veikšanas?


Pasākuma budžets


Lai kādas nebūtu pasākumu organizatoru vēlmes grandiozas un oriģinālas norises vietas izvēlē, pats būtiskākais faktors tomēr ir pasākumam atvēlētais budžets, no kā tiešā mērā atkarīga vietas izvēle.


Pasākuma mērķis un formāts


Liela mēroga konference svinīgā gaisotnē vai mājīga diskusija pie apaļajiem galdiem? Katra pasākuma mērķis un formāts būtiski atšķiras, tādējādi ietekmējot arī norises vietas specifiku. Pirms izvēlēties pasākuma norises vietu, kopā ar klientu jādefinē klienta vajadzības un pasākuma mērķis, ar kādu dalībnieki tiek sapulcināti, kā arī tā formāts. Tas daudz vieglāk palīdzēs izprast norises vietai nepieciešamo specifiku, ietilpību un atmosfēru.


Tehniskais nodrošinājums un apstākļi


Tāpat ļoti būtisks faktors ir vietas tehniskā nodrošinājuma iespējas – vai telpā ir pietiekošs apgaismojums, vai tajā ir ierīkota ventilācijas sistēma, vai iespējams nodrošināt skaņas aparatūru, vai pieejams ekrāns prezentāciju norisei? Kā arī, vai norises vietā pieejams restorāns dalībnieku pusdienu pauzei? Tie ir tikai daži jautājumi, kas jāuzdod sev un vietas administratoram, lai izprastu, ar ko nāksies rēķināties tālākajā pasākuma plānošanas procesā.


Atrašanās vieta un vides pieejamība


Nedrīkst aizmirst arī par pasākuma telpas atrašanās vietu – vai tai viegli piekļūt gan ar sabiedrisko transportu, gan ar personīgo auto? Vai tuvumā atrodas autostāvvieta, un vai apkārtējā vide ir pieejama arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām?


Reputācija


Pasākuma organizatoram noteikti svarīga ir ne tikai paša pasākuma, bet arī tā norises vietas reputācija. Vai par šo vietu esi dzirdējis labas atsauksmes no citiem klientiem un pasākumu organizatoriem? Vai viesi ir jutušies ērti un patīkami? Ievāc informāciju un atsauksmes, apjautāties paziņām vai kolēģiem – tas noteikti palīdzēs un sniegs Tev pirmo iespaidu, kādas sajūtas potenciāla pasākuma norises vieta rada apkārtējos.


Klientu serviss


Vai pasākuma vieta nodrošina atbilstošu klientu servisu Tava pasākuma specifikai? Vai personāls ir profesionāls un atsaucīgs, ar kuru būs patīkami sadarboties gan Tev kā organizatoram, gan pasākuma dalībniekiem?


Drošība


Tāpat nenoliedzami būtisks faktors, kas ietver ne tikai vietas drošību, attiecīgu personālu, bet tādus aspektus kā drošības durvis un limitētu piekļuvi tikai pasākuma dalībniekiem, piemērotā vietā ierīkotas garderobes un tamlīdzīgi.

#pasakums #konference

Meklēt pēc atslēgvārdiem
No tags yet.
Arhīvs
bottom of page