top of page

Papildinām grāmatu plauktu: 8 must-read grāmatas ikvienam pasākumu biznesā


Foto: www.pixabay.com

Organizē darba pasākumu, plāno svarīgu tikšanos vai gluži vienkārši meklē jaunas idejas, kā uzlabot sava uzņēmuma iekšējo kultūru? Pavasaris tuvojas, un ir laiks papildināt savu grāmatu plauktu! Dalāmies ar idejām!


"Into the Heart of Meetings: Basic Principles of Meeting Design"


Autori: Maiks van der Vījvers (Mike van der Vijver) & Ērisk de Grots (Eric de Groot)


Abi autori ir pieredzējuši veiksmīgu biznesa tikšanos organizatori. Pēc vairāku gadu strādāšanas kopā, viņi izlēmuši dalīties ar savu uzkrāto pieredzes bagāžu un zināšanām. Grāmata ir ne tikai pārpilna ar prātu rosinošām idejām, bet dod arī maksimāli praktiskus instrumentus, ar kuriem idejas realizēt. Šī ir must-read grāmata ikvienam, kurš vēlas savas biznesa tikšanās padarīt pēc iespējas efektīvākas.


"Made to Stick: Why Some Ideas Survive and Others Die"


Autori: Čips Hīts (Chip Heath), Dans Hīts (Dan Heath)


Pieredzējušie autori un ideju kolekcionāri Dans un Čips Hīti stāsta par efektīviem komunikācijas elementiem un to, kā “iepakot” idejas, pārvēršot tās Jūsu potenciālajiem sadarbības partneriem vai klientiem viegli uztveramā formā. Abu autoru padomus ir ņēmuši vērā pazīstami uzņēmēji, žurnālisti, politiķi un citas sabiedrībā zināmas personības.


"The Accidental Creative – How to Be Brilliant at a Moment’s Notice"


Autors: Tods Henrijs (Todd Henry)


Viena no veiksmīgākajām grāmatām, kas stāsta par mūsdienās tik ļoti nepieciešamo prasmi domāt ātri un spēt nekavējoties, bet apdomīgi atrisināt negaidītas situācijas. Tods Henrijs skaidro, kā savus ikdienas ieradumus varam veidot tā, lai trenētu un attīstītu radošu prātu. Turklāt grāmatā iekļauti vairāki praktiski vingrinājumi.


"Special Events (7th Edition)"


Author: Džo Goldblats (Joe Goldblatt)


Šī grāmata domāta gan pieredzējušiem pasākumu plānotājiem, gan nozares jaunpienācējiem. Džo Goldblats grāmatā lieliski kombinē konkrētu piemēru izpēti ar praksē labi strādājošām teorijām, kā arī jaunākajām tendencēm.


"Delivering Happiness: A Path to Profits, Passion, and Purpose"


Autors: Tonijs Hsīhs (Tony Hsieh)


Tava uzņēmuma korporatīvā kultūra ir ļoti būtisks atspēriena punkts, kādā veidā tieši Tu klientu acīs vari būt atšķirīgs no konkurentiem. Jo galu galā pats svarīgākais ir tieši tas, kā Tu klientam liec justies, spējot uzburt patīkamu atmosfēru un raisot pozitīvas emocijas, kas ideālā gadījumā rezultējas arī labākos biznesa rādītājos, uzskata Tonijs Hsīhs.


"The Quiet: The Power of Introverts in a World That Can’t Stop Talking"


Autore: Sjūzana Keina (Susan Cain)


Pasākumu plānošana pieprasa biežu tiešo komunikāciju un tādēļ varētu šķist, ka šāda profesija ir daudz labāk piemērota ekstravertiem cilvēkiem. Taču grāmatas autore Sjūzana Keina grāmatā apraksta daudzus aspektus un prasmes, kas apstiprina, ka “klusie ūdeņi” patiešām ir tie dziļākie. Varbūt nemaz neesi aizdomājies, ko iegūst Tava komanda, ja tajā būs ir arī intraverti darbinieki.


"Getting Things Done: The Art of Stress-Free Productivity"


Autors: Deivids Allens (David Allen)


Kas gan šajā steidzīgajā laikmetā var būr vēl nozīmīgāk, kā spēt noteiktās darba stundās izdarīt maksimālo un ievērot termiņus? Grāmata palīdzēs organizēt Tavu laiku un iemācīs, kā tikai dažu minūšu laikā paveikt vairāk, kā spēj iedomāties. Lieki piebilst, ka "Lifehack" šo grāmatu nosaucis par mūsdienu Bībeli Tava biznesa un personīgās produktivitātes uzlabošanai.


"Setting the Table: The Transforming Power of Hospitality in Business"


Autors: Denijs Meijers (Danny Meyer)


Veiksmīgā uzņēmēja un restorānu īpašnieka Denija Meijera grāmata kļuvusi par bestselleru un to rekomendē izlasīt ikvienam, kurš darbojas biznesa sektorā. Ja Tu ikdienā strādā ar klientiem, apmāci savus darbiniekus un domā, kā uzlabot uzņēmuma apgrozījumu – grāmata domāta tieši Tev!


Raksta avots: http://blog.sli.do/

#ideja

Meklēt pēc atslēgvārdiem
No tags yet.
Arhīvs
bottom of page