top of page

Kas būs modē pasākumu menedžmentā nākamgad?


Foto: www.pixabay.com

Strauji tuvojoties gada nogalei, pasākumu plānotājiem ir neliels brīdis atelpai, lai smeltos iedvesmu un jaunas idejas. Tādēļ piedāvājam ielūkoties dažu nākamā gada trendu sarakstā, lai arvien katru pasākumu gadu no gada veidotu kā kvalitatīvu un unikālu mākslas darbu. Kas būs modē nākamgad? Ko ņemt vērā, lai ar interesantām detaļām pārsteigtu savus viesus un klientus?

2016. gads digitālajās tehnoloģijās

Nākamajā gadā jaunu digitālo tehnoloģiju pielietošana pasākumos būs vēl pieprasītāka un aktuālāka kā jebkad. Turklāt tieši ar jaunu tehnoloģiju izmantošanu var panākt lielāku dalībnieku iesaisti un ieinteresētību. Aktuālākās tendences:

  • jauna, nebijusi pieredze ar hologrammu izmantošanu un 3D projekcijām;

  • sociālo mediju integrācija virtuālo sienu izveidē, šērošana tiešsaistē;

  • reāllaika pasākumu menedžments ar digitālo rīku izmantošanu;

  • personalizētas pasākumu aplikācijas u.c.

Lai detalizētāk uzzinātu par jaunumiem, noskaties vebināru “The Future in Focus: 5 Event Tech Trends in 2016”.

2016. gads dizainā

Veidojot kopējo pasākuma dizainu, svarīgi izvēlēties pasākuma stilam un būtībai visatbilstošāko krāsu gammu. Ja ir vēlme sekot līdzi modes tendencēm, jāņem vērā, ka globālais krāsu līderis Pantone par 2016. gada “top” krāsām pasludinājis kvarca rozā un maigi zilos toņus. Turklāt pirmo reizi gada krāsas ir veselas divas, kuras iespējams prasmīgi iekļaut pasākuma noformējumā!

2016. gads garšas pasaulē

Nav noslēpums, ka tikpat būtiska pasākuma sastāvdaļa ir arī pusdienu un kafijas paužu prasmīga izvēle. Nu tad nedaudz nenopietni par nopietno – noskaties ASV Nacionālās restorānu asociācijas prognozes 2016. gada trendiem kulinārijas pasaulē! :)

Raksta avots: http://blog.cvent.com/

#ideja #pasakums #konference

Meklēt pēc atslēgvārdiem
No tags yet.
Arhīvs
bottom of page