top of page

iDEA HOUSE events

ir pilna servisa pasākumu organizēšanas uzņēmums, kurā apvienojas profesionāli projektu vadītāji ar vairāku gadu pieredzi nacionālu un starptautisku konferenču, semināru un apmācību organizēšanā. iDEA HOUSE events ir end-to-end MICE uzņēmums.

 

Mēs Jums piedāvājam pilnu pasākuma organizēšanas pakalpojumu ciklu – palīdzēsim satura izstrādē, pieredzējušu un profesionālu lektoru piesaistē, pasākumā plānošanā, nodrošināsim pasākuma organizatorisko pusi, atrodot piemērotas telpas, ēdināšanu, tehnisko aprīkojumu, izstrādāsim pasākuma vizuālo identitāti, izveidosim un izgatavosim materiālus, nodrošināsim komunikāciju ar dalībniekiem, organizēsim izmitināšanu un sagaidīšanu. Protams, nodrošināsim un uzraudzīsim pasākuma norisi, piedāvāsim profesionālus pasākuma moderatorus, nodrošināsim foto un video pakalpojumus.

IZVĒRTĒJIET

  • Atbrīvojiet sev laiku - Lai cik liels vai mazs būtu pasākums - tā organizēšanas mehānisms sastāv no daudz un dažādām detaļām. Vai Jums - savas jomas profesionālim - būtu ar to jānodarbojas?

  • Strādājiet vēl efektīvāk - Sadarbojieties ar komandu, kuras ikdiena ir pasākumu organizēšana, tā vietā, lai visu darītu pašu spēkiem!

  • Uzticieties profesionāļiem - Mēs sekmēsim rezultāta sasniegšanu ātrāk! Komanda, kas diendienā nodarbojas ar pasākumu organizēšanu, ir izstrādājusi efektīvāko un ātrāko veidu kā paveikt uzdevumus.

  • Fokuss uz prioritātēm - Sniedziet mums uzdevumu un mēs to realizēsim! Rezultātā - Jums būs vairāk laika un uzticami sadarbības partneri.

bottom of page