top of page

PASĀKUMI

MĀRKETNĪCAS VIESISTABA

March 04, 2020

MĀRKETNĪCA ietvaros tiek organizēts ikgadējais pasākumu cikls MĀRKETNĪCAS VIESISTABA. Pasākumi četrās pavasara pēcpusdienās – martā, aprīlī, maijā – kopā ar spilgtākajiem Latvijas radošo aģentūru ekspertiem par aktuālo mārketinga un komunikācijas nozarē.

MĀRKETNĪCAS VIESISTABA pasākumu mērķis ir dot iespēju mārketinga un komunikācijas speciālistiem tikties ar spēcīgu Latvijas radošo aģentūru pārstāvjiem, mācīties no katras aģentūras unikālā rokraksta un paņemt sev vērtīgāko.

BALTIC REAL ESTATE LEADERS FORUM 2019

November 05, 2020

Jau astoto gadu pēc kārtas notiks vērienīgākais pasākums Baltijā nekustamā īpašuma nozarē - Baltic Real Estate Leaders Forum!

Foruma mērķis ir dot iespēju tikties nozares līderiem, lai pārrunātu nekustamo īpašumu segmentā aktuālos jautājumus un veicinātu izpratni par ārvalstu investīciju piesaisti. Šogad foruma programma ir sadalīta 3 sesijās, apskatot nozares būtiskākos jautājumus.

eComHub

Eksperti un nozares spēlētāji no visas Baltijas diskutēs par e-komercijas būtību, iespējām, tendencēm un nākotni. Tiks meklētas atbildes uz jautājumiem par reālajiem e-komercijas klientiem, sezonalitāti, unikālu saturu e-veikalu apmeklētājiem reāllaikā, kā arī tiks skatīta un analizēta e-komercijas situācija Baltijā eComHub uzdevums ir izveidot platformu, kas izglītotu plašāku sabiedrību par e-komercijas veidiem un pamatprincipiem.

Please reload

bottom of page